Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyrjerss  |  tw

<

Publikime Kryeartikull

Njoftime / Sapo të Publikuara
187679.jpg

Punime Artistike Druri

 

600-1000-2000 $

Punime Artistike Druri Ne jemi një Kompani e cila bën një lloj të veçantë të punimit në Dru. Punimi në dru është një mënyrë e veçantë për të ofruar diçka të bukur...

140717.jpg

A keni qenë të refuzuar nga shumë banka?

 

74122 $

regjistrohen në kredi tonë të ofron për individët të gëzojnë përparësi të shumta në kredi tuaj në mes të veçantë! A keni qenë të refuzuar nga shumë banka? A keni n...

722134.jpg

pune nga shtepia

 

2000 $

Deshironi te punoni nga shtepia juaj edhe te fitoni deri ne 8000 euro ne muaj. Kontaktoni me mua per me shume inf.

958622.jpg

M&M TOPUZI PESHORE & SISTEME INDUSTRIALE PESHIMI

 

i negociueshem $

Peshore elektronike me dimensione te ndryshme duke filluar na 1x1m deri ne 18m,ideale per cdo fushe te industrise dhe tregetise,me sensore ( te certifikuar dhe kolau...

Shitet Apartament

 

120.000 $

Shitet Apartament I preferueshem per zyra + banim. Siperfaqa 130 m2. 3+1, + ballkon, ndertes e re i pabanuar me pare. Adresa: Rr. Don Bosko, pl. Nord Construcs...

okazion shitet truall ne plazh durres

 

120 euro/m2 $

shitet truall 216 m2 me tapi dhe certifikat hipoteke trualli ndodhet ne plazh hekurrulla durres 600 metra larg detit cmimi 120 euro/m2 cel 0692336889.

okazion shitet truall ne plazh durres

 

120 euro/m2 $

shitet truall 216 m2 me tapi dhe certifikat hipoteke trualli ndodhet ne plazh hekurrulla durres 600 metra larg detit cmimi 120 euro/m2 cel 0692336889

okazion shitet truall ne plazh durres

 

120 euro/m2 $

shitet truall 216 m2 me tapi dhe certifikat hipotekore trualli ndodhet ne lagjen 13 hekurrulla plazh durres 600 metra larg detit cmimi 120 euro/m2 cel 0692336889.

okazion shitet truall ne plazh durres

 

120 euro/m2 $

shitet truall 216 m2 me tapi dhe certifikat hipoteke truall ndodhet ne plazh hekurrulla durres 700 metra larg detit. cmimi 120 euro/m2 cel 0692336889

Faqe 1 e 41234››
Njoftime / Më Populloret
545667.jpg

SUBASHI Vaj Ulliri

 

800 lek dhe 900 lek per liter $

SUBASHI Vaj Ulliri Prodhon dhe tregton vaj 100% ulliri te nje cilesie te superiore. Fabrika e perpunimit te ullirit SUBASHI ndodhet ne Marikaj te Tir...

563502.jpg

Shengjin – Okazion – Shitet Garzoniere 13,288 EURO

 

13288 $

-Garzonierja ndodhet ne katin e peste banim ne nje godine banimi 8 kateshe, ne hyrje te qytetit Shengjin, buze rruges kryesore Lezhe- Shengjin Pal...

172508.jpg

Tirane – Okazion Shitet Apartament 2+1 Ne Unaze Te Re/ Cmimi: 465 Eur...

 

465 euro/m2 $

Tirane, shes apartament 2+1 Kati 6, (Unaza e Re) - Apartamenti eshte organizuar ne formen 2+1 ne katin e gjashte te banimit, ndodhet prane ish fabr...

530943.jpg

Vlore – Okazion – Shiten Apartamente 2+1 Dhe 1+1 Me 410 Eur/m2

 

410 eur/m2 $

Shiten 6 apartamente ne Vlore tek ish-fabrika e orizit. 4 prej tyre jane organizuar ne 2+1, 2 prej tyre ne 1+1 dhe njeri apartament ka strukture 3+...

170341.jpg

Elbasan, shitet apartament 2+1+BLK, 117m2, (Qender)

 

441 eur/m2 $

Pershkrimi Elbasan, Apartament 2+1. - Njesi rezidenciale me siperfaqe 117 m2, e organizuar ne formen 2 + 1 me nje banjo dhe 2 ballkone, orientim...

723161.jpg

Durres, SHITET VILE ME 360 m2

 

694 eur/m2 $

Vila ndodhet ne Lagjien nr. 8 ne Durres, mbrapa spitalit te qytetit, ne faqen juglindore te kodrines. Ndertesa ka nje siperfaqe totale prej 114 m2 dh...

311717.png

Durres, shiten ambjente biznesi Kati I, 517 m² Shkozet

 

370 eur/m2 $

Pershkrimi Durres,ambjente tregetare -Njesi komerciale me siperfaqe 517 m2, pjese e nje ndertese nje kateshe me vendndodhje ne Lagjen 14, Shkoze...

385880.jpg

Tirane – Shiten Ambiente Per Zyra Me Hipoteke Me Cmim Te Arsyeshem

 

OKAZION $

Shesim ambiente me forme organizimi 1+1 dhe 2+1, ne katin e peste dhe te gjashte te banimit. Objekti eshte i perfunduar dhe ndodhet perball Casa Ital...

757928.jpg

Durres. Shitet njesi komerciale, 144 m2

 

506 eur/m2 $

Pershkrimi -Njesi komerciale me siperfaqe 144 m2, kati perdhe i nje pallati shtate katesh ndodhur ne lagjen 13, Plazh Durres. Hyrja per ne ambje...

83271.jpg

DURRES SHITET NJESI KOMERCIALE, 122.6 m2

 

1386 eur/m2 $

Pershkrimi Njesi komerciale, me siperfaqe 122.6 m2, ne perberje te nje pallati gjashte katesh, ne brezin e pare te reres. Ambjenti eshte funksional p...

Njoftime / Të rastit

shes vaj ulliri

 

000 $

shese vaj ulliri vetem me shumice vaj i cilesis te pare i pa amballazhuar me prove ne cmimin me te mire te tregut kontaktoni ne 00306974419110

385880.jpg

Tirane – Shiten Ambiente Per Zyra Me Hipoteke Me Cmim Te Arsyeshem

 

OKAZION $

Shesim ambiente me forme organizimi 1+1 dhe 2+1, ne katin e peste dhe te gjashte te banimit. Objekti eshte i perfunduar dhe ndodhet perball Casa Itali ne rrugen par...

311717.png

Durres, shiten ambjente biznesi Kati I, 517 m² Shkozet

 

370 eur/m2 $

Pershkrimi Durres,ambjente tregetare -Njesi komerciale me siperfaqe 517 m2, pjese e nje ndertese nje kateshe me vendndodhje ne Lagjen 14, Shkozet-Durres, rreth...

530943.jpg

Vlore – Okazion – Shiten Apartamente 2+1 Dhe 1+1 Me 410 Eur/m2

 

410 eur/m2 $

Shiten 6 apartamente ne Vlore tek ish-fabrika e orizit. 4 prej tyre jane organizuar ne 2+1, 2 prej tyre ne 1+1 dhe njeri apartament ka strukture 3+1. Apartamen...

140717.jpg

A keni qenë të refuzuar nga shumë banka?

 

74122 $

regjistrohen në kredi tonë të ofron për individët të gëzojnë përparësi të shumta në kredi tuaj në mes të veçantë! A keni qenë të refuzuar nga shumë banka? A keni n...

545667.jpg

SUBASHI Vaj Ulliri

 

800 lek dhe 900 lek per liter $

SUBASHI Vaj Ulliri Prodhon dhe tregton vaj 100% ulliri te nje cilesie te superiore. Fabrika e perpunimit te ullirit SUBASHI ndodhet ne Marikaj te Tiranes, ndersa pr...

563502.jpg

Shengjin – Okazion – Shitet Garzoniere 13,288 EURO

 

13288 $

-Garzonierja ndodhet ne katin e peste banim ne nje godine banimi 8 kateshe, ne hyrje te qytetit Shengjin, buze rruges kryesore Lezhe- Shengjin Pallati ne te cili...

okazion shitet truall ne plazh durres

 

120 euro/m2 $

shitet truall 216 m2 me tapi dhe certifikat hipoteke trualli ndodhet ne plazh hekurrulla durres 600 metra larg detit cmimi 120 euro/m2 cel 0692336889

83271.jpg

DURRES SHITET NJESI KOMERCIALE, 122.6 m2

 

1386 eur/m2 $

Pershkrimi Njesi komerciale, me siperfaqe 122.6 m2, ne perberje te nje pallati gjashte katesh, ne brezin e pare te reres. Ambjenti eshte funksional per sezonin e ve...

Faqe 1 e 41234››

Mirëseerdhët në faqen tonë!

Publikoni njoftimet tuaja

Anëtarësojuni falas në faqen tonë dhe filloni publikoni menjëherë njoftimet tuaja. Menaxhoni të gjitha njoftimet tuaja nga pulti juaj i personalizuar.

Regjistrohu!

Reklama

Facebook Friends

Twitter Updates

Reklama

Njoftime te Sponsorizuara

  • Ad 1
  • Ad 2
  • Ad 3
  • Ad 4